Domů   ›   Samolepky na zakázku

Samolepky na zakázku

Chcete vyrobit samolepku podle svého návrhu?

Pokud to bude v našich silách, rádi vám zhotovíme samolepku na míru. Zašlete nám nezávaznou poptávku s návrhem požadované samolepky na e-mail info@barevnesamolepky.cz.

V e-mailu dále uveďte rozměr a barvu samolepky, počet ks a popř. doplňující informace. V nejkratším možném čase vám zašleme informaci, zda jsem schopni samolepku zhotovit a jaká je cena samolepky.

Jaké podklady zaslat

Pro zhotovení samolepky potřebujeme podklady připravené pro řez (vektorová grafika ve formátech cdr, eps, pdf). Tyto podklady dále neupravujeme a není tedy účtována částka za převedení do vektorové grafiky.

Pokud máte návrh zpracovaný jako běžný obrázek či fotografii (rastrová grafika ve formátech jpg, tiff, png), lze zhotovit samolepku i z těchto formátu. Rastrovou grafiku dokážeme převést do křivek, tento krok je však zpoplatněn částkou od 150 – 400 Kč (dle složitosti a kvality obrázku). Výsledná přesnost a kvalita vektoru je závislá na dodaných podkladech. Pokud je součástí návrhu text, je třeba uvést informaci o jaký font se jedná nebo ho zaslat v příloze.

Požadavky na rastrovou grafiku:

Co nejsme schopni zhotovit

Freepik.com

Spousty vektorů naleznete na webové stránce www.freepik.com.